.

.

New
Љубовта Е Љубов Геј Гордост Триаголник Куче Бандана

Љубовта Е Љубов Геј Гордост Триаголник Куче Бандана

DEN 207.84

Стока
Во продавницата

Изработени од 100% памук, нашите бандани се конструирани да бидат издржливи, но сепак ултра мала тежина, така што вашето куче дури и не го знае тоа. XS е триаголник од 14"x14"x21", А Една Големина Најмногу Одговара е триаголник од 22"x22"x31". Уживајте во прикажувањето на овие бандани на вашиот кучешки придружник или подарете им ги на сите љубители на кучиња во вашиот живот. Ние правиме широк спектар на бои во две големини за да одговараат на кучиња кои се движат од Играчки Пудлици и чивави До Големи Данци и Свети Бернардс. Маици и Опашки нуди широк спектар на соодветни лигавчиња, бандани за кучиња, деца и маици за возрасни на речиси секој дизајн! Проверете ја нашата продавница за соодветни дизајни за целото семејство, вклучувајќи го и вашето куче!.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи