.

.

New
Рико Индустрии Нфл Винил Скара Покритие

Рико Индустрии Нфл Винил Скара Покритие

DEN 460.64

Стока
Во продавницата

Мерења : Тешкиот заштитен капак за скара мери 68 инчи на 21 инчи на 35 инчи. Компатибилен со повеќето брендови за скара на гас, како Што се Чар Броил, Кенмор, Бринкман, Нексгрил, Холандија, Џен Ер. Проверете ги димензиите на скарата за скара за правилно вклопување. ИЗДРЖЛИВИ, МАТЕРИЈАЛИ : Изработени од синтетички винил материјал отпорен на временски услови за да ви помогнат да ја заштитите вашата скара од елементите на силите, како што се ветер, песочни бури, сонце, дожд и штетни УВ зраци. ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАН : Украсен со смело лого во боја на тимот за да го покаже вашиот тимски дух за вашиот омилен спортски тим во текот на целата сезона. БЕЗБЕДНО ВКЛОПУВАЊЕ : Силните рачки и велкро ремените го одржуваат капакот на скарата на место. Практичните странични ремени лоцирани на дното помагаат да се обезбеди капакот на скарата кога не се користи. Лесно се мие со вода и сапун. СОВРШЕН ПОДАРОК : Идеален подарок за мајсторот на скара кој сака да остави смел впечаток. Одлично за родендени, годишнини, Божиќ, Денот На Татковците, Дипломирање, Пензионирање и други специјални прилики. Винил скара скара покрие печатени со логото на тимот на предната и задната страна. Квалитетен винил дебел 10 мил ќе ги издржи елементите. Велкро ремените остануваат врзани за скара во ветровити денови. На 67х21х35, одговара на повеќето големи скари за гас.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи