.

.

New
Нега Покритие За Бебиња Разноврсна Бебе Автомобил Седиште Покритие За Новороденчиња Момчиња И Девојчиња Симпатична Сива Со Бела Стрелка

Нега Покритие За Бебиња Разноврсна Бебе Автомобил Седиште Покритие За Новороденчиња Момчиња И Девојчиња Симпатична Сива Со Бела

DEN 127.84

Стока
Во продавницата

Издржлив, ткаенината е издржлива, ќе биде во форма по миењето и сепак изгледа како нова по долготрајна употреба. Корицата е одличен подарок што може да заштеди време и енергија на мајкитемулти употреба, може да се користи како покривка за нега, капак за доење, капак за количка, капак за седишта за бебешки автомобил, играње крпи, не треба да носите многу различни персонал со вас кога одите наоколу лесно да се грижите, миењето во машина е доволно, сепак ќе изгледа како ново откако ќе се исуши брзо, капакот брзо се суши, многу лесно се мие, можете само да го фрлите во машина, ќе биде во добра форма без многу посебна грижамногу лесен за употреба, само 1 секунда можете да го облечете и соблечете седиштето на автомобилот пондерирани, преклопени мали, мајките можат само да го фрлат во вреќи за нега и нема да зазема многу простор.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи