.

.

New
ДООХАЛО Топлина Прес Мат За Крикут Лесно Прес Занаетчиство Железо-На Мат За Моќ Топлина Прес Машина За Занает Винил Пеглање Изолација Трансфер Маици И ХТВ Винил Пр?

ДООХАЛО Топлина Прес Мат За Крикут Лесно Прес Занаетчиство Железо-На Мат За Моќ Топлина Прес Машина За Занает Винил Пеглање

DEN 1.33

Стока
Во продавницата

КОМПАТИБИЛЕН : Работете совршено за cricut easypress 2 и сите видови машина за топлинска преса за беспрекорни трансфери на железо. Совршена Големина 30,5 Х 30,5 см( 12 "Х12"), прибл. 0,07 инчи, максимална температура до 430 степени. ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ : Погоден За шиење, ватирање, везење, САМОСТОЈНА рамна табла, подлога за пеглање, еснафи, повлекувања итн., идеален за пренос на топлина, притискање, проекти за пеглање Како Маици, дуксери, банери, ќебиња и многу повеќе. ПРЕНОСЛИВ : обезбедува мазна површина за совршен пренос на пеглање, подлогата за топлинска преса може да ја претвори секоја рамна површина во место за пеглање. Преносливата и лесна подлога за притискање на топлина е совршена за брзо допирање, патување и тесни простори, часови или каде било во вашиот домашен работен простор. ОТПОРЕН НА ТОПЛИНА : добра област што е доволно цврста за да обезбеди мазна површина, па дури и контактна лепенка за печатот, нема повеќе користење крпа и чувајте ја површината на масата безбедна од изгореници или оштетување од топлина.Иновативната конструкција ја елиминира влагата и ја насочува топлината кон вашиот дизајн на железо. ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА : висококвалитетна, густината од 1/2" обезбедува дополнителна заштита за секоја површина за пеглање. Едноставно лизгајте ја подлогата за топлинска преса во или под Вашите Маици каде што ќе притискате на топлина. Пробајте ја Вашата Подлога за Пеглање на која било локација и создадете станица за пеглање што одговара на вашите потреби!.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи