.

.

New
Клиникекозметика Бран На Влага Хидратантен Концентрат Со Суперполнење Големина На Патување, 0,5 fl oz / 15 ml

Клиникекозметика Бран На Влага Хидратантен Концентрат Со Суперполнење Големина На Патување, 0,5 fl oz / 15 ml

DEN 1.00

Стока
Во продавницата

Бренд : Клиника. Големина на патување : 0,5 fl oz / 15 ml. Хидраторот со суперполнет воден гел веднаш ја гаси дехидрираната кожа и толку интензивно ја хидрира го зајакнува резервоарот за влага на кожата цели 24 часа.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи