.

.

New
ЈАРДВЕ Детско Одело 1 Комплет Прибор За Јадење Од Нерѓосувачки Челик Детска Вилушка И Лажица Комплет Детски Прибор За Јадење Комплет Со Кутија За Носење Сребрени С?

ЈАРДВЕ Детско Одело 1 Комплет Прибор За Јадење Од Нерѓосувачки Челик Детска Вилушка И Лажица Комплет Детски Прибор За Јадење

DEN 145.44

Стока
Во продавницата

1. Бебешки прибор, вилушки и лажици од нерѓосувачки челик, детски сребрени садови за деца за самохранење со футрола за носење патувања. Изработени од нерѓосувачки челик, не се лесни за носење, surfaceетска површина, долготрајни, без гребнатини и никогаш ' рѓа. Комплетот за прибор за мали деца од нерѓосувачки челик има лесни рачки за држење за држење и употреба. Заоблениот дизајн е лесно текстуриран за да обезбеди посигурно држење. Комплетот прибор од нерѓосувачки челик е за крајна погодност. Едноставно ставете го комплетот во горната решетка на машината за миење садови по употреба. Овој прибор за мали деца е совршена опција за Нови Родители, Тушеви За Бебиња, Детски Роденден, Велигден, Божиќ, Нова година и други настани.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи