.

.

New
Ханху Мажите Флеки Чистење | Секојдневно Чистење На Лицето | Брада И Лице Миење Со Масло Од Чајно Дрво, Пробиотици, &засилувач; Хијалуронска Киселина | Смирува Кожата

Ханху Мажите Флеки Чистење | Секојдневно Чистење На Лицето | Брада И Лице Миење Со Масло Од Чајно Дрво, Пробиотици, &засилувач;

DEN 160.00

Стока
Во продавницата

Мултифункционално Миење На Лицето и Брадата Нежно исчистете ги и освежете ги влакната на лицето и лицето додека отстранувате натрупана нечистотија и масло за помазно бричење. Природни И Нежни Направени со над 90% природни состојки за ефикасно чистење и смирување на чувствителната и склона кон дамки кожа. Измијте ги секојдневните стресни фактори и одржувајте ја кожата свежа и чиста. Хидратантни И Зајакнувачки Состојки Направени со Бамбус, Алое, Масло Од Чајно Дрво, Пробиотици и Хијалуронска Киселина за да помогнат во смирување на кожата склона кон акни, ублажување на воспалението и одржување на кожата хидрирана. Неиритирачкото Бричење Спречува иритација после бричење, вклучително и испакнатини на брич со освежително миење на лицето. Пена на кожата за мазно бричење. Безбеден За Сите Типови Кожа Одличен За сите типови кожа, вклучувајќи ја и чувствителната кожа. Чисти и детоксицира без претерано соголување на кожата од нејзините природни масла. Минерално масло-бесплатно, без парабени, без сулфат и без суровост и веганско. Машкото Средство за Чистење Дамки Во ханху е мултифункционално миење на косата на лицето и лицето формулирано за хидратација и чистење без прекумерно соголување. Чистачот за флеки е формулиран со смирувачки, анти-стареечки и поправки состојки кои ја одржуваат кожата свежа, хидрирана и чиста. Здравата кожа започнува со добро чистење, А Машкото Чистење На Дамки Од Ханху Ќе ве остави да се чувствувате освежени и подготвени да го започнете денот правилно.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи