.

.

New
Мачка Прозорец Седалото Мачка Кревет За Внатрешни Мачки, Мачка Прозорец Хамак Кревет Седиште Прилагодлив, Цврст Издржлив Стабилен Кревет За мачки за прозорци, Фио?

Мачка Прозорец Седалото Мачка Кревет За Внатрешни Мачки, Мачка Прозорец Хамак Кревет Седиште Прилагодлив, Цврст Издржлив Стабилен

DEN 1.67

Стока
Во продавницата

●2 Во 1 Костур За Прозорци За Мачки И Кревет За Мачки® : Кога се користи како костур за прозорци за мачки, може да се инсталира на прозорци, фиоки и кревети. Кога се користи како кревет за мачки, треба да го поставите на рамна површина.Голема Големина : 18.5*15.5*8.4 во, погоден за мачки од сите големини. ●Двострана употреба● : подлогата на импровизирана лежалка за мачки е изработена од реверзибилна ткаенина, може да биде двострана употреба. можете да го користите наизменично според температурата, погодна за сите сезони. Поддршка за перење. ●Прилагодлива Лежалка За Прозорец За Мачки+ : Седиштето За Одмор На Мачката има прилагодливи нозе за прицврстување за дополнителна поддршка на креветот на прозорецот за мачки. Куката и ногата може да се прилагодат според дебелините на различни локации за инсталација. €Лесно За Склопување● : Костурот На Прозорецот За Мачки е лесен за склопување, можете да го изградите и инсталирате за 5 минути. Нозете имаат 2 филц разделувачи за да спречите оштетување на ѕидот, може да собере до 40 килограми, Погоден за повеќе мачиња или голема мачка. ●Лесно се отстранува и чисти q : нашиот кревет за прозорци и мачки за мачки може лесно да се движи од прозорец до прозорец без расклопување. Платното може да се измие, давајќи му на вашето домашно милениче чисто место за одмор. без оштетување на мебел и ѕидови, и без окупација на вреден простор во вашиот дом.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи