.

.

New
Универзитетот Во Џорџија Булдози Фанови Само 2.75 х 2.75 Дрво Фрижидер Магнет

Универзитетот Во Џорџија Булдози Фанови Само 2.75 х 2.75 Дрво Фрижидер Магнет

DEN 159.52

Стока
Во продавницата

Нека знаат сите за кого навивате со овој магнет за булдози На Универзитетот Во Џорџија; Карактеристики Само Навивачите за читање чувства И со гордост го спортуваат логото на булдозите. Оживејте фрижидер, шкафче или која било метална површина со овој магнет што покажува дека сте испробан и вистински вентилатор; Изработен од дрво ОД МДФ. Докажете лојалност кон вашата алма матер или посветеност на вашиот омилен тим; Мери приближно 2,75 х 2,75 инчи. Официјално лиценцирање НА НЦАА; Ексклузивен, колегијален дизајн Од П. Греам Дан; Направено во САД. Подготвен За прикажување На Црвено Поединечно завиткано во заштитно пакување; Оди Догс Сиц Ем!. Влезете во зоната со официјално лиценцирани производи НА П.Греам Дан, нцаа. Загрејте го просторот и подгответе се да го пеете и расположите вашиот тим. Без разлика дали на теренот или надвор од теренот, денот на играта или надвор од сезоната, нека оди на рекорд за кого навивате. Оди тим! Дозволете им на сите да знаат за кого навивате со овој магнет за булдози На Универзитетот Во Џорџија; Карактеристики чувство читање "Само Навивачи" и спортување на логото на булдозите со гордост. Оживејте фрижидер, шкафче или која било метална површина со овој магнет што покажува дека сте испробан и вистински вентилатор; Изработен од дрво ОД МДФ. Докажете лојалност кон вашата алма матер или посветеност на вашиот омилен тим; Мери приближно 2,75 х 2,75 инчи. Официјално лиценциран, ексклузивен, колегијален дизајн и рачно изработен Од П.Греам Дан; Произведено во САД. Подготвен За прикажување На Црвено Поединечно завиткано во заштитно пакување; Оди Дагс Сик!.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи