.

.

New
44 Парчиња Прачки За Подигнување Трепки,Силиконски Алатки За Шминка За Виткање Трепки, 5 Големини S/M/M1/M2/L, Влошки За Подигнување Трепки За Повеќекратна Употреба

44 Парчиња Прачки За Подигнување Трепки,Силиконски Алатки За Шминка За Виткање Трепки, 5 Големини S/M/M1/M2/L, Влошки За Подигнување

DEN 2.67

Стока
Во продавницата

Пакување со вредност : ќе добиете 40 парчиња (20 пара) силиконски влошки за виткање трепки и 4 парчиња Четка за Трепки во Форма На Буквата Y. Доволната количина може да задоволи различни потреби за должина на трепките. Големина : 5 големини (С М М1 М2 Л) за употреба на трепките со различна должина. Безбеден материјал : овие влошки се изработени од квалитетен силиконски материјал, а четката е изработена од пластичен материјал. Нема мирис, издржлив, безбеден за кожата, сигурен во употреба. Специјално Обликуван : Одговара на целата форма на очите. Користејќи ги овие силиконски влошки за подигнување на трепките, ќе постигнете лифт и природна трепка.Ефектот на подигнување на трепките е совршен, обликот на трепките е подобар. Еднократно : перничињата за трепките лесно се чистат, може да се нанесат по чистењето; Совршен За професионална употреба во салон или домашна употреба. Самостојните влошки за подигнување на трепките се достапни во 5 различни големини, од мали до големи, можат да одговараат на повеќето форми на очи, погодни за различни форми и агли На стегање, Како Што Се стегање И стегање, можат да ги исполнат повеќето ваши барања, мекиот силиконски материјал одговара на вашите очни капаци за додавање удобност. Овие 5 големини можат да работат со должина на трепките од 8 мм до 16 мм. Изберете соодветна подигната подлога за употреба. Нанесете лепак за перм и залепете ги трепките нагоре. Чешел трепките Со Y четка.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи