.

.

New
3 ПАРЧИЊА Хауба За Коса За Спиење,Сатенски Хауби За Црни Жени,Капа За Коса За Спиење, Кадрава Коса За Спиење Хауба Пакет Б

3 ПАРЧИЊА Хауба За Коса За Спиење,Сатенски Хауби За Црни Жени,Капа За Коса За Спиење, Кадрава Коса За Спиење Хауба Пакет Б

DEN 0.67

Стока
Во продавницата

●Сатенски Хауби за Спиење со Рамна Растеглива Широка Лента/Лента За Глава - Кажете збогум на "Главоболка","лизгање","крварење во боја"и"чешање".Инспирирани од традиционалните тесни еластични капаци за спиење, ја развивме оваа широка бенд бонета без стрес за жени/мажи.Во споредба со другите хауби за коса за спиење,нашата е ултра удобна без да остави трага на челото.Мека растеглива лента за глава за лизгање,лесно лизгање.Останува преку ноќ и не се откинува. ●Премиум Не-Аборбентна Сатенска Хауба Ги Задржува Маслата За Коса И Ја Задржува Влагата-нашите капачиња за спиење за жените да ја заштитат косата се направени од свилен сатен што дише, ден за перење / Денот На Вљубените/Јуни/Годишнина/Божиќ/Денот на Благодарноста/Нова година.Секоја свилена бонета за спиење е внимателно проверена порано packing.In цел да ви сервер подобро, и да биде онлајн 7*24 часа, Ако постојат било какви проблеми или не сте задоволни со нашата коса бонета за спиење, ве молиме слободно контактирајте со нас.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи