.

.

New
Восок Печат Печат Подарок Кутија Во Собата, 6 Парчиња Запечатување Восок Марки Бакар Печати 1 Дрвена Рачка, Восок Печат Комплет За Картички Коверти, Подарок Пакувањ?

Восок Печат Печат Подарок Кутија Во Собата, 6 Парчиња Запечатување Восок Марки Бакар Печати 1 Дрвена Рачка, Восок Печат Комплет

DEN 1.33

Стока
Во продавницата

●Вклучен пакет Ќе добиете 1 X дрвена рачка, 6 X отстранлив печат(6 обрасци се прикажани на сликата), 1x исклучителна кутија за подароци. 6 ретро класичните дизајни можат лесно да се применат во многу прилики. ●Висококвалитетен Материјал●внимателно проверуваме пред пратката за да се осигураме дека секој дел е совршен : отстранливата глава е изработена од висококвалитетен месинг, со нежни и јасни обрасци врежани на површината на златниот сјај, што е удобно на допир, лесно се заменува и инсталира. Рачката на комплетот печат за восочни заптивки е изработена од висококвалитетно дрво, цврсто, издржливо и меко за ракување. €Исклучителен Пакет}надворешната кутија за пакување е изработена од картон со висока цврстина, отпечатена со сјајна златна шема. Сунѓер обложен со кадифе во внатрешноста на кутијата може ефикасно да спречи гребење на комплетот за печат со восочни заптивки. црната мека лента на кутијата ви олеснува да ја извлечете кутијата.  Големина на кутија за подароци : 4.3*4.3*1.2". Дијаметар на отстранлива глава : 0,98 инчи / 2,5 см, Должина на дрвена рачка : 3,54 инчи / 9 см. ®Широка Примена Овој комплет за заптивки за восок може да се користи за запечатување на многу различни видови покани или пакети за подароци, како што се плик, покани за венчавки, пакет вино, пакет парфеми, парцели итн. да се направи одличен изглед и смисла на вашиот подарок. Исто така, користете за да избегнете тајно отворање за важни документи и некои приватни информации. `+Уникатен Подарок Тоа ќе биде уникатен креативен романтичен подарок за вашиот љубовник, пријатели и семејство На Денот На Вљубените, денот На Мајките, Божиќ, Роденден, Денот на Благодарноста итн.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи