.

.

New
Батат – Форма Сортирач за Мали Деца, Деца-Дрвени Учење Коцка-Сортирање Играчка - 10 Шарени Дрво Форми Со Броеви-Брои &засилувач; Сортирање Коцка - 1 Година+, Портокал

Батат – Форма Сортирач за Мали Деца, Деца-Дрвени Учење Коцка-Сортирање Играчка - 10 Шарени Дрво Форми Со Броеви-Брои &засилувач;

DEN 0.67

Стока
Во продавницата

Обликувајте Играчка За Сортирање : Сортирајте ги сите форми во коцката, извадете ги преку отворот, а потоа направете го тоа одново!. 10 Форми : овој сортирач на дрвена форма доаѓа со 10 шарени форми со бројки за вашето малечко да учи и да си игра. Дрвена Конструкција : Изработена од издржливо дрво, оваа играчка за сортирање има класичен изглед и цврста градба. Развојни Придобивки : Како што вашето дете ги сортира и совпаѓа, тие ќе ја развиваат својата форма, боја и вештини за препознавање броеви додека ја подобруваат нивната координација рака-око. Возраст : оваа класична дрвена коцка за учење се препорачува за мали деца 1 година и повеќе.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи