.

.

New
Еделброк 6988 Заптивка за # 7073 Врвот

Еделброк 6988 Заптивка за 7073 Врвот

DEN 3432.00

Стока
Во продавницата

Димензии на пакетот : 16 Lx 0.1 Hx 8.75 W (инчи). Тежина на пакетот : 0,2 килограми. Земја на Потекло : Сад. Дел Број : 6988. Во раните денови на автомобилската индустрија за перформанси, или го водевте она што беше достапно, или измисливте нешто што мислевте дека ги задоволува вашите потреби. Ваквите потреби беа градежни блокови на оваа индустрија и токму преку напорите на многумина го имаме автомобилскиот резервен пазар, но тоа беше преку работата на едно име особено на кое многумина во индустријата должат голем долг, а тоа име Е ЕДЕЛБРОК!.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи