.

.

New
Nibhz облека со две парчиња за мажи, мавташе со мавта со рамената и панталоните на рамената и панталоните

Nibhz облека со две парчиња за мажи, мавташе со мавта со рамената и панталоните на рамената и панталоните

DEN 1348.80

Стока
Во продавницата

100% сосема нова ставка со висок квалитет. Материјал : Мека ткаенина, удобна. Повод : Оваа облека со две парчиња за мажи е совршена за датира, свадба, британд, коктел, забава, клуб, вечера, ноќна ноќ, плажа, одмор, одмор и секојдневно носење. Префериран подарок : Оваа облека од две парчиња за мажи е одличен подарок за празници за семејство, сопружник и пријатели. Флетање силуети и дизајни ги истакнуваат вашите облини. Погледнете го описот на предметот подолу за детали за големината. Ве молиме, проверете ги мерењата за да бидете сигурни дека предметот одговара пред да нарачате. Боја : Black Style : Street Pattern Type : Plain Details : Pocket, копчето на предниот дел на предниот дел : Блузботом Тип : Pants Neckline : КОЛАРСКИ ДОДЕЛУВА :

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи