.

.

New
Нов LON0167 Црвен дијаметар од 10 мм со дијаметар на топлина, намалена цевка за намалување на цевката за цевка 6м (Ротер Шрумпфсхлауч 10мм Wärmeschrumpfschlauch 6m

Нов LON0167 Црвен дијаметар од 10 мм со дијаметар на топлина, намалена цевка за намалување на цевката за цевка 6м (Ротер Шрумпфсхлауч

DEN 141.92

Стока
Во продавницата

Име на производот : цевка за намалување на топлината; Материјал : Полиолефин; Оценет напон : 600 V. Ниво на температура : 125 C; запаливост : V - W-1. Дијаметар : 10мм / 0,394 "(пред да се намали) 5мм / 0,197" (по намалувањето); Сооднос на смалување : 2 : 1. Должина (приближно) : 6m / 20 ft; боја : црвена (Länge (ungefähr) : 6m / 20 ft; farbe : rot. Тежина : 73g; Содржина на пакет : 1 x Turn -Tube Tube (Gewicht : 73 g; packungsinhalt : 1 X Schrumpfschlauch. Име на производот : цевка за намалување на топлина; материјал : полиолефин; номинален напон : 600 V. Ниво на температура : 125 C; запаливост : V - W-1. Дијаметар : 10мм / 0,394 "(пред да се намали) 5мм / 0,197" (по Смалување); Сооднос на намалување : 2 : 1. Должина (приближно) : 6m / 20 ft; боја : црвена (länge (ungefähr) : 6m / 20 ft; farbe : rot. Тежина : 73g; Содржина на пакет : 1 x топлина што може да се намали Цевка (gewicht : 73 g; packungsinhalt : 1 x schrumpfschlauch. Црвена 10мм дијаметар на топлина за намалување на цевката за намалување на цевката за намалување на цевката 6msuitable за разни електрични изолации и сврзување на кабли и конектори и широко се применува за поврзување или ракување со крајни, електрична жица, инсулации и бари на електрична жица, корозија-доказ на метални шипки или цевки и заштита на антена. Сосема тенок wallиден цевки Добра заштита за компоненти чувствителни на температура. 10мм Wärmeschrumpfschlauch 6 Mprodukt Name : Schrumpfschlauch; Материјал : полиолефин; Nenn Spannung : 600 νTemperaturni Veau : 125 ° C; Entflammbarkeit : für v - W-1durchmesser : 10 mm / 0,394 (VOR Dem Schrumpfen) 5 mm / 0,197 (NACH DEM SCHRUMPFEN); Schrumpfungsverhältnis : 2 : 1länge (ungefähr) : 6m / 20 ft; Фарбе : Ротгевихт : 73 г; Packungsinhalt : 1 x Schrumpfschlauch.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи