.

.

New
Дрво знак Да, навистина ми требаат на сите овие растенија врамени wallидни уметнички знаци loversубители на растенија Декоративни homeидови, enthusiубители на вештачки вешт?

Дрво знак Да, навистина ми требаат на сите овие растенија врамени wallидни уметнички знаци loversубители на растенија Декоративни

DEN 2.67

Стока
Во продавницата

Големина : 7x7in, совршена големина за да виси на wallидот. Висок квалитет : Направено од квалитетно дрво, знакот на дрво е цврст и издржлив не е лесно да ги гребете рацете кога користите, може да ви служи долго време. УВ печатено, дрво жито е трајно печатено на дрво и нема да чип, кора или Избледи за долготраен декор на домашна куќа. Подготвени за виси : Овој знак за виси е подготвен со претходно инсталирани куки за виси, не се потребни други алатки. Одличен подарок : Оваа неверојатна плакета од дрво е прекрасен подарок за секој во вашиот живот за кој се грижите. Совршено е да се подарите на родендени, Божиќ, дипломирања, домаќинство и многу повеќе. Совршена после продажба : Ако нешто не е во ред со нашиот знак, слободно контактирајте со нас, ние обезбедуваме задоволителна услуга во рок од 24 часа. Домашен декор Дрвениот wallиден декор знак е совршен за вашиот дом, бања, спална соба, дневна соба, кујна, кафе бар, книжарница, кафуле. Ова може да се користи и за свадба, роденденски забави, закачалка за деца, знак на врата и подароци за вашите најдобри пријатели. Квалитет на совршен подарок : Можете да му го дадете на вашето семејство или пријатели, или на луѓе што ги сакате како роденден, свадба, домаќинство, празник, годишнина или други подароци за празници за да ја искажете својата loveубов кон нив Спецификации Материјал : Образец 7x7in cm / Инчи количина : 1 парчиња гарантираат 24 часа поддршка на продавачот на вашата услуга и гаранција за задоволство.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи