.

.

New
Keepu 30 парчиња налепници за налепници на уметноста на ноктите Полулај нокти

Keepu 30 парчиња налепници за налепници на уметноста на ноктите Полулај нокти

DEN 448.00

Стока
Во продавницата

[Не лажен, вистински гел] лентата за нокти на Keepu е сосема нов вид нокти што е изработено од вистински гел течности што се лекуваат до 60%. Полуирлениот гел за чување на гел е тотално неспоредлив со оние на пластични налепници или акрилни лажни нокти!. [Квалитет на салонот за нокти] Нема повеќе салони за нокти! Можете да уживате во разни дизајни за нокти што е направено за совршено да одговара на вашата големина на ноктите, со разумна цена!. [Лесно за нанесување и отстранување] Дајте му само 10 минути за да завршите! Само нанесете и лекувајте. * Потребно е лекување со LED светилка.* Потоа, ќе ги направите ноктите. И, можете да ги минимизирате штетите од ноктите затоа што никогаш не е потребно впивање!. [Долготрајната и совршена безбедност] Бидејќи е вистински гел нокти, трае до 17 дена исто како и салонските нокти! И бидејќи е направен од 100% козметички состојки, тој е безбеден за вас!. [Дали ноктите во секое време, каде било] Тоа е лесен, преносен и без мирис. Можете да ги направите ноктите кога и каде сакате!. [Не лажен, вистински гел] лентата за нокти на Keepu е сосема нов вид нокти што е изработено од вистински гел течности што се лекуваат до 60%. Полуирлениот гел за чување на гел е тотално неспоредлив со оние на пластични налепници или акрилни лажни нокти!. [Квалитет на салонот за нокти] Нема повеќе салони за нокти! Можете да уживате во разни дизајни за нокти што е направено за совршено да одговара на вашата големина на ноктите, со разумна цена!. [Лесно за нанесување и отстранување] Дајте му само 10 минути за да завршите! Само нанесете и лекувајте. * Потребно е лекување со LED светилка.* Потоа, ќе ги направите ноктите. И, можете да ги минимизирате штетите од ноктите затоа што никогаш не е потребно впивање!. [Долготрајната и совршена безбедност] Бидејќи е вистински гел нокти, трае до 17 дена исто како и салонските нокти! И бидејќи е направен од 100% козметички состојки, тој е безбеден за вас!. [Дали ноктите во секое време, каде било] Тоа е лесен, преносен и без мирис. Можете да ги направите ноктите кога и каде сакате!. Ледена нокти нане може да го почувствувате освежувачкото чувство со меката боја на пастелна нане. Стилизирајте го до шик со прав од сребро огледало. Производите за чување се направени од квалитетни состојки за нокти на козметичко одделение, кои се наведени во Меѓународниот речник за козметичка состојка. Состојките се мешаат, не се отпечатени како другите и се прават во тенки филмови, користејќи патентирана контрола на светлината на УВ, наречена „полу-излечена“ технологија. Што е полу-чиста нокти? Полут -ноктите, изработени од вистински гел полу -нокти, е сосема нов вид гел нокти што е направено од вистинскиот гел што се лекува до само 60% за да може лесно да се носи на сите нокти. По лекувањето на остатокот од 40.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи