.

.

New
Тоалет Производи Лице, Нос, Тело Коса Тример За Мажи или Жени, Со Супер-Светла ПРЕДВОДЕНА Светлина

Тоалет Производи Лице, Нос, Тело Коса Тример За Мажи или Жени, Со Супер-Светла ПРЕДВОДЕНА Светлина

DEN 3.00

Стока
Во продавницата

Овој врвен безжичен унисекс тример управуван од батерии со супер-светла ЛЕД светлина излегува од кутијата подготвена да оди со вклучената ааа батерија; компактниот и тенок дизајн со капакот на сечилото го прави пренослив за да можете да го користите дома или на пат. Широко, прецизно остро сечило за сечење од нерѓосувачки челик е совршено за безболно отстранување на несаканите влакна од вашето тело, лице, нос, уши или деколте; 2 вклучени додатоци за чешел се совршени за отсекување на веѓите до саканите должини. Првиот пат кога ќе го држите, ќе ја почувствувате цврстата конструкција и високиот квалитет на овој премиум тример; нуди мазна облога и ви дава совршено сечење секој пат; тоа е најдобрата алатка за кастрење и сечење што некогаш ќе ја доживеете од производ за унисекс машинка. Овој тример има супер-светла ЛЕД светлина, што го прави гледањето дури и на најдобрите влакна полесно од кога било досега; тоа е најбрзиот и најефикасен начин да се грижите за дневните потреби за средување на носот, веѓите, лицето, ушите и телото. Тоалетните Производи стојат зад овој производ со доживотна гаранција за замена; никогаш повеќе не грижете се дека ќе мора да купите нов тример; купете го овој квалитетен тример за чешлање СО ЛЕД светло и имајте го доживотно.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи