.

.

New
X-gree M3 x 0,5 mm x 2d не'рѓосувачки челик хеликои_л жица за поправка на конец за поправка 20 парчиња (m3 x 0,5 mm x 2d reparación de rosca de alambre Helicoidal de Acero Inoxidable 20 piezas

X-gree M3 x 0,5 mm x 2d не'рѓосувачки челик хеликои_л жица за поправка на конец за поправка 20 парчиња (m3 x 0,5 mm x 2d reparación

DEN 1492.80

Стока
Во продавницата

Име на производот : Вметнување на конец на жица; Материјал : 304 не'рѓосувачки челик; Тежина : 4 G. Содржина на пакет : инсерти од 20 x жица; Надворешна нишка Дија : 4мм/0,16 ". Внатрешна нишка Дија : M3/0,12"; Севкупна должина : 4мм/0,16 ". Главна боја : сребрен тон; метричка диа. : 2Д (директор на боја : тоно плајдо; диметро метрико : 2д. Пич : 0,5мм/0,02"; фит дијаметар на дупчење : 2мм/0,8 "(Пасо : 0.5mm / 0.02' '; Ajuste el diámetro de perforación : 2mm / 0.8' '. Product Name : Wire Thread Insert; Material : 304 Stainless Steel; Weight : 4g. Package Content : 20 x Wire Thread Inserts; Outer Thread Dia : 4mm /0.16 ". Внатрешна нишка Дија : M3/0.12"; целокупна должина : 4mm/0,16 ". Главна боја : сребрен тон; метричка дија. "; Фит дијаметар на дупчење : 2мм / 0,8" (PASO : 0,5 mm / 0.02 ''; Ajuste el diámetro de perforación : 2mm / 0,8 ''. M3 x 0,5mm x 2d не'рѓосувачки челик хеликои_л. Вметнување за поправка на конец.продуцирани од прецизна профилирана аустенитична рана од жица од не'рѓосувачки челик во спирална спирала, бесплатните инсерти за трчање имаат пролет како изглед. Кога се инсталира со употреба корозија. Откако ќе се вклопи нивната позиција се одржува со дејство на радијален притисок помеѓу нивните калеми и крилјата на прислушуваната дупка. Опис во Spanishm3 x 0,5 mm x 2d reparación de rosca de alambre Helicoidal de Acero Inoxidable 20 Piezasnombre del Producto : Inserto de hilo de alambre; Материјал : Acero Inoxidable 304; Пезо : 4 gcontenido del Paquete : 20 x Insersiones de Hilo de Alambre; Diámetro Exterion Del Hilo : 4 mm / 0,16 '' Diámetro Enterior de la Rosca : M3 / 0.12 ''; Долготрајно вкупно : 4 мм / 0,16 '' Главен директор на боја : Тоно плајдо; Diámetro Métrico : 2dpaso : 0,5 mm / 0,02 ''; Ajuste El Diámetro de Perforación : 2mm / 0,8 ''.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи