.

.

New
ОДОНТОМЕД2011 Многу 100 Парчиња Закачалка За Забен Рендгенски Филм 1 Единечен Клип За Периапикален Држач За Рендген НЕРЃОСУВАЧКИ Челик ОДМ

ОДОНТОМЕД2011 Многу 100 Парчиња Закачалка За Забен Рендгенски Филм 1 Единечен Клип За Периапикален Држач За Рендген НЕРЃОСУВАЧКИ

DEN 1919.84

Стока
Во продавницата

Многу 100 Парчиња Закачалка За Забен Рендгенски Филм 1 Единечен Клип За Периапикален Држач За Рендген од Нерѓосувачки Челик. ИЗРАБОТЕНИ ВО НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК. НАПРАВЕНО ОД Одонтомед2011. Одонтомед2011 Инструменти. ОДОНТОМЕД2011 ПРОИЗВОДИТЕ НУДАТ РАЧНО ИЗРАБОТЕН ДОПИР на СЕКОЈ ИНСТРУМЕНТ. ОДОНТОМЕД2011 Многу 100 Парчиња Закачалка За Забен Рендгенски Филм 1 Единечен Клип За Периапикален Држач За Рендген НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК СО ВИСОК КВАЛИТЕТ !!! Одонтомед2011 Инструменти.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи