.

.

New
РАЧНА Мешалка ЗА Електрична Формула DOOBAANN, Рачен Миксер За Пијалоци

РАЧНА Мешалка ЗА Електрична Формула DOOBAANN, Рачен Миксер За Пијалоци

DEN 193.60

Стока
Во продавницата

Измешајте ја формулата рамномерно без агломерација за неколку секунди, што може да го ублажи надуеноста на бебињата. Храна одделение Премиум квалитет бпа слободен пп материјал, Нетоксични. Покрај формулата, рачната електрична мешалка ДОБАН е многу погодна за мешање на протеински прав,милкшејк,кафе,коктел,мача,што е одличен помошник во кујната. Уникатниот дизајн НА ЛЕД светилка на врвот е погоден за вас во текот на ноќта. Керамичката основа ви овозможува да ја поставите мешалката точно на масата без да зафаќате премногу простор и да ја одржувате чиста. Мешалката СО формула ДООБАН е добар помошник за мајки и татковци,која меша формула во прав и вода за неколку секунди, без воздушни меури.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи