.

.

New
Lepsjgc Nail Art Chruse Calabash Pen Walnut Sandalwood Pole насликан градиентен цвет гел полски резба со молив Акрилик маникир алатки

Lepsjgc Nail Art Chruse Calabash Pen Walnut Sandalwood Pole насликан градиентен цвет гел полски резба со молив Акрилик маникир

DEN 5898.24

Стока
Во продавницата

Лажни нокти и 3Д уметност на ноктите. Лесен за ракување, совршен за професионална и домашна употреба. Комплетна алатка за фино за сликање, целосен сет ,. Ве може да создадете убави дизајни за нокти во секунди. Различни четки за различни функции, некои за цвеќиња за точки, други за цртање линии или сликање. Лажни нокти и 3Д уметност на ноктите. Лесен за ракување, совршен за професионална и домашна употреба. Комплетна алатка за фино за сликање, целосен сет ,. Ве може да создадете убави дизајни за нокти во секунди. Различни четки за различни функции, некои за цвеќиња за точки, други за цртање линии или сликање. Лажни нокти и 3Д нокти Aterasy за ракување, совршени за професионална и домашна употреба. Финска алатка за четка за сликање, целосен сет, да создадете убави дизајни за нокти во секундарни четки за различни функции, некои за цвеќиња за точки, други за линии за цртање или сликарство. Четка. Материјал : Најлон фиртотална должина : приближно. 1. Реалната боја на предметот може да биде малку поразлична од сликите прикажани на веб -страницата предизвикани од многу фактори, како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме, дозволете мало отстапување за податоците за мерење.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи