.

.

New
Клиник Шерон од Теофил Александре Штајнлен Уметнички постер

Клиник Шерон од Теофил Александре Штајнлен Уметнички постер

DEN 1422.40

Стока
Во продавницата

Само постер - Големина на постер - 16 x 20 ". Висококвалитетно печатење на сатен -финиш хартија. Необразованиот постер е едноставен и светла начин да се изразите и да го направите вашето место посебно. Овој постер е совршен за вашиот дом, канцеларија, место за бизнис или одлична идеја за подароци за некој посебен. Доволно е да изгледате одлично во кој било простор. Бродовите валани во цврста цевка за испраќање на картон за да се минимизираат какво било оштетување и да се обезбеди безбедна испорака. Убавите бои и висококвалитетната репродукција ќе направат одличен додаток за кој било Декор. Само постер - Големина на постер - 16 x 20 ". Висок квалитет на печатење на сатен-финиш хартија. Необразливиот постер е едноставен и светла начин да се изразите и да го направите вашето место посебно. Овој постер е совршен за вашиот дом, канцеларија, деловно место или одлична идеја за подароци за некој посебен. Доволно е да изгледа одлично во кој било простор. Бродовите валани во цврста цевка за испраќање картон за да се минимизираат какво било оштетување и да се обезбеди безбедна испорака. Убавите бои и висококвалитетната репродукција ќе направат одличен додаток на секој декор. Прекрасен постер за некој посебен, или совршен подарок за која било возраст или вкус! Секој постер е внимателно спакуван во цврста цевка за испраќање картон за да се минимизира каква било штета за време на породувањето. Постерите имаат прифатлив, модерен пристап кон украсување, овозможувајќи ви лесно да ги засилите wallsидовите. Голема изработена продавница за акцент на продавници за украсување, пристапување и персонализирање на вашиот дом, канцеларија или деловно работење денес. Додадете нешто посебно на празен wallид или на кој било простор на кој му треба лифт. Теофил Александре Штајнлен (10 ноември 1859 година-13 декември 1923 година) беше сликар и печатач на француски уметнички нози. Шталин честопати прикажувал животни, конкретно мачки, како и боемската кабаре култура на париз-век во Париз. Мачките апелираа до Штајнлен за нивниот шарм, движење и карактер, како и за нивните симболични својства. Клиник Черон е рекламна постер за ветеринарен хотел и клиника во Париз, Франција.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи