.

.

New
2003 Topps New Orleans Saints Team го постави Newу Орлеанс светци NM/MT светци

2003 Topps New Orleans Saints Team го постави Newу Орлеанс светци NM/MT светци

DEN 0.67

Стока
Во продавницата

Тимските комплети, стартерите и многу се прават одлични подароци за секој обожавател на Orу Орлеанс. Картите вклучени во овој сет ќе се продаваат за ако се купат одделно. Вклучени некои клучни играчи се : Семи Најт, Деус Мекалистер и oeо Хорн. Овој тим на Topps Topps Topps New Orleans Saints содржи 10 картички, во просек во близина на состојба на нане/нане 8. 100% гаранција за задоволство за сите набавки. За прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте не. 2003 Topps New Orleans Saints Team го постави Newу Орлеанс светци (SET) NM/MT светци. Овој сет на Topps Topps Topps New Orleans Saints ги содржи фудбалските картички „Topps Saints“ во 2003 година и прави одличен подарок за секој обожавател на Светителите. Со инвентар од над 15,000 тимски комплети, картичките на Дин има Team Setts & во близина на тимски сетови за скоро за секој тим, во повеќе услови, за сите спортови, за повеќето големи сетови издадени помеѓу 1909 и 2003 година. Картите рангирани според Вредноста : 2003 Топпс #23 Sammy Knight : 8 - NM/MT 2003 Topps #347 Talman Gardner : 8 - NM/MT 2003 Topps #40 Deuce Mcallister : 8 - NM/MT 2003 Topps #121 oeо Хорн : 8 - NM/MT 2003 Topps #344 KAREEM KELLY : 8 - NM/MT 2003 TOPPS #249 MICHAEL LEWIS : 8 - NM/MT 2003 TOPPS #379 athонатан Саливан : 8 - nm/Mt 2003 Топпс #145 Арон Брукс : 8 - НМ /MT 2003 Topps #267 Donte Stallworth : 8 - nm/mt 2003 Топс #186 omeером Патон : 8 - nm/mt Поставен дефект по оценка : Број на картички во сет 10 просечна оценка - пондерирана по вредност 8,00 - nm/mt просечна оценка - Необичен 8,00 - NM/MT Одделение за дефект 8 - NM/MT 10 картички на Дин нуди 100% гаранција за задоволство од пари за сите набавки. Само контактирајте не во рок од десет дена од датумот на купување и ние ќе ви ги вратиме парите или, кога е можно, ќе ги замениме картичките. СН : Тим #4280400.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи