.

.

New
Upkoch 6 парчиња мачка канџи лажица трпезариска маса декор миксологија подароци за розови украси мачка мачка со шеќер лажица лажици лажици мачка шепа лажичка за мешањ

Upkoch 6 парчиња мачка канџи лажица трпезариска маса декор миксологија подароци за розови украси мачка мачка со шеќер лажица

DEN 1.00

Стока
Во продавницата

Чаши од не'рѓосувачки челик- лажици за кафе што се применуваат за ресторани, барови и продавници за чај од млеко. Сет од не'рѓосувачки челик- уникатно моделирање на мачки шепа, многу и привлечно. Сет за трпезариска маса- измешаните лажици се изработени од не'рѓосувачки челик, тие се и лесни. Мешани маслинки- Различни стилови можат да ги исполнат вашите различни избори. Еспресо лажица- Процес на цртање на жица, издржлив и елегантен со лак за огледало. големина погодна за употреба на чаши. Чаши од не'рѓосувачки челик- лажици за кафе што се применуваат за ресторани, барови и продавници за чај од млеко. Сет од не'рѓосувачки челик- уникатно моделирање на мачки шепа, многу и привлечно. Сет за трпезариска маса- измешаните лажици се изработени од не'рѓосувачки челик, тие се и лесни. Мешани маслинки- Различни стилови можат да ги исполнат вашите различни избори. Еспресо лажица- Процес на цртање на жица, издржлив и елегантен со лак за огледало. големина погодна за употреба на чаши. Список на пакети 6 x Карактеристики на лажици за кафе -големина : околу 14,8x2.8x1.5cm/5.82x1.1x0 лажица за мешање на метал. - Линиите се мазни и удобно е да се одржи сет за трпезари. -Материјал : Лажица од чај од не'рѓосувачки челик - Процес на полирање на огледало, површината на лажицата како светла како лажиците на огледалото. - Можете да го испратите како подарок на вашите пријатели, ќе им се допадне многу метална лажица за сервирање. - да бидат изработени од не'рѓосувачки челик, тие се издржливи и лесни лажици за чај од еспресо. - Прекрасно е дизајниран и изработен со фино занаетчиско десерт лажица сет.Дали Опис на лажицата за лажица погодна за сладолед, пудинг, торта, кафе, особено за семејни забави, роденденски забави. „Повреди ја устата или раката.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи