.

.

New
Besportble 8cm Божиќни бели топчиња од пена околу Божиќни мазни полистирен топки DIY моделирање стиропор со сфера формира украси за украси за празници 10 парчиња

Besportble 8cm Божиќни бели топчиња од пена околу Божиќни мазни полистирен топки DIY моделирање стиропор со сфера формира украси

DEN 159.84

Стока
Во продавницата

Различна големина и облик : Доаѓа во разновидна големина, може да ја задоволи вашата различна декорација и занаетчиски потреби. DIY занаетчиски форми на пена : Совршен за правење своја посебна декорација на забави, занаетчиски занаети, итн. Погодно за употреба : Можете да ги залепите омилените sequins на површината на топки за да ги украсите или да користите игла за да ги прободете заедно за да направите низа. Дизајните на овие топки зависат од вашите потреби. Апликација : Совршена за изработка на проекти или разни декорации во различни ситуации, како што се забава, Божиќ, уметност, домаќинства и училишни проекти. Висок квалитет : Овие бели топки се изработени од цврста пена со висока густина, не е лесна за кршење и распрскувач, многу лесен, ви овозможуваат да користите долго време. Различна големина и облик : Доаѓа во разновидна големина, може да ја задоволи вашата различна декорација и занаетчиски потреби. DIY занаетчиски форми на пена : Совршен за правење своја посебна декорација на забави, занаетчиски занаети, итн. Погодно за употреба : Можете да ги залепите омилените sequins на површината на топки за да ги украсите или да користите игла за да ги прободете заедно за да направите низа. Дизајните на овие топки зависат од вашите потреби. Апликација : Совршена за изработка на проекти или разни декорации во различни ситуации, како што се забава, Божиќ, уметност, домаќинства и училишни проекти. Висок квалитет : Овие бели топки се изработени од цврста пена со висока густина, не е лесна за кршење и распрскувач, многу лесен, ви овозможуваат да користите долго време. Опис Овој сет на форми на пена е убав занаетчиски материјали. Сфери на бел полистирен одлично за занаетчиски и уметнички проекти, Божиќ, сфери за моделирање и други украси што ги сакате. Феации- Боја : Главно бел материјал : Издржлива пена од полистирен- секој дијаметар : околу 8 см пакет вклучувајќи топки за Божиќна пена.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи