.

.

New
Hanger Stacker, Организатор на закачалка пакет од 2, Организатор за закана за облека за складирање за балкон балкони, бањи за заштеда на простор, бело

Hanger Stacker, Организатор на закачалка пакет од 2, Организатор за закана за облека за складирање за балкон балкони, бањи за

DEN 303.84

Стока
Во продавницата

? ? Можете да ја прилагодите ширината според бројот на закачалки. Задржи : Приближно 50 нормални закачалки, 30 дебели закачалки, 70 тенки закачалки. (Вистинскиот број на закачалки зависи од големината на вашата закачалка). ? . ? 【Висок квалитет на материјал】 : Организаторите на алиштата и складирањето се изработени од висококвалитетна пластика, силна и издржлива не лесна за пукање, водоотпорна, поддршката е силен капацитет за носење тежина не е лесно да се испадне. Капацитет на оптоварување од 5 кг / 11 фунти. ? Не само што може да држи закачалки, туку и крпи, садови или други мали работи. Погоден за инсталација на различни места, како што се машина за перење, фрижидер, метален кабинет, мијалник, итн., Ви помага да направите добро користење на просторот што не може да се користи на други начини. ? ? Можете да ја прилагодите ширината според бројот на закачалки. Задржи : Приближно 50 нормални закачалки, 30 дебели закачалки, 70 тенки закачалки. (Вистинскиот број на закачалки зависи од големината на вашата закачалка). ? . ? 【Висок квалитет на материјал】 : Организаторите на алиштата и складирањето се изработени од висококвалитетна пластика, силна и издржлива не лесна за пукање, водоотпорна, поддршката е силен капацитет за носење тежина не е лесно да се испадне. Капацитет на оптоварување од 5 кг / 11 фунти. ? Не само што може да држи закачалки, туку и крпи, садови или други мали работи. Погоден за инсталација на различни места, како што се машина за перење, фрижидер, метален кабинет, мијалник, итн., Ви помага да направите добро користење на просторот што не може да се користи на други начини. Верувам дека ќе ви се допадне ова - ги чува закачалките за да висат работи веднаш од фен за да не се збрчкаат; Порано имав куп закачалки во алиштата што ќе се заплеткаат меѓусебно, одлично решение! Спецификација Име на производот : Организатор на закачалка Материјал : Пластична боја : Бела димензии : 2,5 * 11.5 * 2,8 - 6,5 инчи Тежина : 200g Функција Двојно виси : Постојат 2 хоризонтални прачки дизајнирани во средината на организаторот за складирање на закачалка, кога ќе ја инсталирате заградата вертикално , горните и долните хоризонтални шипки можат да ја обесат закачалката, која може разумно да го користи просторот. Зачувување на складирање : Хоризонталната лента во средината на Организаторот на закачалката може да се повлече и прошири, опсег на големина : 2,8 - 6,5 инчи. Можете да ја прилагодите ширината според бројот на закачалки. Задржи : Приближно 50 нормални закачалки, 30 дебели закачалки, 70 тенки закачалки. (Вистинскиот број на закачалки зависи од големината на вашата закачалка). Лесен за инсталирање : Организаторот на алиштата на просторијата доаѓа со 2 супер силни налепници за лепило, само треба да ја залепите на која било мазна површина, како што е страната на машината за перење, аголот на балконот за да ја завршите инсталацијата без дупчење. Организатор на закачалка за пакети Вајт X2.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи