.

.

New
WTAIS CAMPER CAR CAR PUSH LOCK DIAMETER 26мм Караван брод мотор Домашен кабинет копче за заклучување на заклучување на копчињата за мебел хардвер 1 парчиња

WTAIS CAMPER CAR CAR PUSH LOCK DIAMETER 26мм Караван брод мотор Домашен кабинет копче за заклучување на заклучување на копчињата

DEN 354.56

Стока
Во продавницата

Брзо заклучување. Брзо заклучување. Брзо заклучување на центри : ABS + цинк легура : како фото-шоу (само следново) исечена дупка (дијаметар) : 26mmfit за дебелина на вратата : 15мм-27ммфиниш : кафеав / бисер никел / хром / белците што може да се за : сите видови на морски / табла РВ, земја фиоки за мебел, врата од кабинетот, мебел за кабинет, како што е употреба. Пакуван вклучува : 1 x заклучување со делови за појавување Feature1, рачка за тресење за добра обработка.2, ова заклучување е нов тип со брод за копче за рачка, јахта, РВ.3, врата од мебел за мебел заклучување. Самото заклучување и со функцијата за заклучување, исто така, се справува со функција.4, погодна за сите видови мебел има прекрасен изглед, елегантна боја, едноставна инсталација, погодно за употреба.5, за да се избегнат сите видови на јахта, брод, тресење на РВ во процесот на движење и предизвикана врата од шкаф за мебел во затворен простор.6, заклучувањето само притиснете го копчето, заклучете го јазикот надолу, повлечете го копчето за да ја отворите вратата, копчињата, покрај тоа што може да се користат за отворање и заклучување на вратите, исто така може да се користи кога тресење рачна рака .Pearl Никел Colorwhite Colorbright Chrome Colorbrown Color.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи