.

.

New
Лаја Увезува Касета За Стерилизација 10 Х 9.5 Х1 Перфорирана Мрежеста Кутија ДН-318

Лаја Увезува Касета За Стерилизација 10 Х 9.5 Х1 Перфорирана Мрежеста Кутија ДН-318

DEN 3.33

Стока
Во продавницата

Стерилизација Касета Послужавник 10 "Х 9.5" Х1 " Перфорирана Мрежа Кутија ДН-318. Изработени Во Нерѓосувачки Челик. Истите Инструменти како На Сликата. Направено од Увозот на Лаја. Купете Го Најдоброто Од Увозот на Лаја. Лаја Увезува Касета За Стерилизација Фиока 10" Х 9.5" Х1 " Перфорирана Мрежеста Кутија ДН-318.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи