.

.

New
СЛАТИОМ Пет Тоалет Постелнина Анти Прскање Кутија За Отпадоци За Мачки Послужавник За Кучиња Со Лажичка Мачиња Чист Тоалет За Кучиња Дома

СЛАТИОМ Пет Тоалет Постелнина Анти Прскање Кутија За Отпадоци За Мачки Послужавник За Кучиња Со Лажичка Мачиња Чист Тоалет За

DEN 2376.16

Стока
Во продавницата

Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и долг век на траење. Вграден дизајн на бравата, отстранете го и празен при чистење на песокот. Полузатворениот дизајн на бранови спречува истекување на отпадоци од мачки и го одржува вашиот дом чист во секое време. Многу близок дизајн за да се спречи ѓубрето од мачки да фрла песок кога паѓа на отворено. Лесен за расклопување и чистење, лесен за употреба.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи