.

.

New
Ракави за визит -картички за 3 врзива за прстени, заштитници на тешка јасна страница, пластични чаршафи за држачи, 10 пакувања, 20 картички по лист

Ракави за визит -картички за 3 врзива за прстени, заштитници на тешка јасна страница, пластични чаршафи за држачи, 10 пакувања,

DEN 92.64

Стока
Во продавницата

Содржината можете да ја прочитате под која било состојба на осветлување. (3 врзивно средство за прстен не е вклучено). Одлични ракави за визит -картички за пополнување на врзивно средство за прстен од 8,5 x 11 инчи. (3 врзивно средство за прстен не е вклучено). ✔ За визит -картички и други мали предмети : како што се SD картички, USB -флеш дискови. Комплетна заштита за визит-картички однадвор : Покрај одржувањето на визит-картичките, како што сакате и да ги обезбедите за да ги спречат да се изгубат, ракавите за врзување се архивски безбедни и без киселина, што значи дека печатењето нема да се крене . 100% гаранција за задоволство Купете со доверба! Ние стоиме покрај нашите производи и нудиме 30-дневна гаранција за враќање на парите/замена!. Страниците не се сјајни. Одлично за полнење. Затоа поминуваме низ ригорозен процес за да ви обезбедиме висококвалитетни предмети. Страниците не се сјајни. ✔ Одлични пластични ракави за картички за полнење на 3 врзива за прстени : ракавите на картичката доаѓаат во стандардна големина за врзива за прстени од 8,5 x 11 инчи 3 со 3 претходно удирани дупки. Погодно, лесен за лизгање на визит -картичките во : Дизајнот на заштитник на визит -картички го прави едноставен и лесен за лизгање на картичките во и надвор и да ги чувате картичките цврсто внатре. Повеќе не се грижите за тоа да се изгубат или да поминат многу време обидувајќи се да ги бараат. Исто така, можете лесно да ги лоцирате потребните картички, бидејќи содржината внатре се видливи благодарение на чистите ракави. Содржината можете да ја прочитате под која било состојба на осветлување. Може да има 200 визит-картички : пакет од 10 двострани чаршафи. Погодно, лесен за лизгање на визит -картичките во : Дизајнот на заштитник на визит -картички го прави едноставен и лесен за лизгање на картичките во и надвор и да ги чувате картичките цврсто внатре. Повеќекратни намени за визит -картички и мали предмети : Не само визит -картички, ракавите за заштитник на картички може да се користат и за организирање на други мали предмети, како што се мемориски картички и флеш дискови. ✔ Размислен дизајн за погодност : Лесно е да се лизгаат визит -картичките во и надвор, да ги чувате деловните картички цврсто внатре. ✔ Нема да го залепи и да го крене отпечатокот : бидејќи ракавите за картички се направени од архивски безбедни и без киселини.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи