.

.

New
Полица за лагер CLR 24 x10 '

Полица за лагер CLR 24 x10 '

DEN 778.08

Стока
Во продавницата

Обидете се со лагер за полици на браќата Warp, изработена во САД во сопственост на нашите сопствени ветерани - дали сте уморни од неуредна хартија за хартија и контакт хартија ● Појавувања на полиците кои оставаат мувла, остаток и смрдеа ● истури во вашиот фрижидер ● Полки и фиоки што се тркалаат што се тркалаат ● Се движи во вашата фиока, лизгајќи ги предметите околу ексклузивните ребра обезбедуваат дополнително амортизирање за да ги заштитите садовите, чашите, стаклените производи и канцелариските материјали додека ги штитат полиците на вашите кабинети и други области од истури, нечистотија, остатоци и други несаниски. Вашата лагер за фиоки и лагер на кабинетот, лесната површина за летање нема да солза. Неговата површина што не се лизга штити од тешки садови, тави и конзервирана стока што би ги губила и рипнувал обичните полици за хартија за фино дрво завршува и нема неуредни лепила, вашите облоги се водоотпорни со уникатно обложување со ребра. Оваа нелиста мат како повеќенаменска лагер е совршена за секоја површина што ја ставаш. Додека другите облоги може да изгледаат или тврдат дека се слични, овие облоги се изработени од квалитетен премиум санитарен материјал траен, ефикасен и БПА бесплатен, слободен, не-лепенки , Не-машина што ги надминува сите побарувања, другите облоги на полиците ги прават овие долготрајни лагер за прашина и нечистотија, лесно избришете го чисто со влажна крпа или сунѓер неколку области и површина на употреба ◆ мермер ◆ жица полица ◆ шкаф ◆ биро, како и ● Работна станица ● Канцеларија ● Соба за перење ● Кујна за храна, панталони за кујна ● Полици за бања и спална соба ● Дури и како декор ● Организатор за шминка ● Пловечки полици ● Wallидни полици ● Зачини за зачини за каде и да вашите полици, кабинети и фини дрвени површини имаат потреба од заштита од висока употреба, абење и солза , Пораката за ребрави со ленти за влага на влага е совршено решение, лесна мерка и сечење за стандардна и нестандардна област на кабинетот и просторот за фиоки. Доаѓа во различна големина и боја го избра вашиот избор погоре.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи