.

.

New
Долен Носач Држач За Држач За Прстенести Навртки Комплет За Алат Погоден За Јамаха Хонда Сузуки Меркрузер Погонски Единици &засилувач; Надвор, Замени за 91-61069Т, YB-34447

Долен Носач Држач За Држач За Прстенести Навртки Комплет За Алат Погоден За Јамаха Хонда Сузуки Меркрузер Погонски Единици &засилувач;

DEN 0.33

Стока
Во продавницата

АПЛИКАЦИЈА : овој комплет клуч за навртки со понизок држач е компатибилен со јамаха, Хонда, Сузуки, Меркур и меркрузер пониски навртки за носење. ФУНКЦИЈА : комплет алатки за клучеви за навртки со долен носач што се користи за отстранување и инсталирање на навртки за задржување на прстенот на јамаха, Хонда,Сузуки, Меркур и меркрузер погонски единици и надворешни плочи. Тоа е самостојна алатка што се користи за отстранување на прстените за задржување, така што носачите на лежишта може да се отстранат брзо и лесно. ЗАМЕНА : овој сет на алатки за прстен за задржување на прстенот заменете го делот Меркур ОЕМ # 91-61069Т, заменете го делот Јамаха ОЕМ # ИБ-34447, ИБ-06823, ИБ-06075, ИБ-0647, ИБ-06578. МАТЕРИЈАЛ : комплет за алат за клучеви за задржување на навртки изработен од квалитетен челик, површината е црна обложена со прав за да се спротивстави на ' рѓа и корозија, цврста и издржлива. Комплетот содржи 1 рачка, 8 клучеви за задржување и 4 завртки. Рачката работи добро заедно со задржување на клучевите при отстранување на прстените за задржување, така што може брзо да се отстранат носачите на лежишта. Гаранција за задоволство100% гаранција за задоволство. Ве молиме слободно контактирајте не доколку имате какви било прашања во врска со нашиот производ. Овој комплет клуч за навртки со понизок држач е компатибилен со јамаха, Хонда, Сузуки, Меркур и меркрузер пониски навртки за носење.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи