.

.

New
Ludrop DIY дијамантски вез Класичен јапонски гејша со целосна тркалезна дијамантска сликарство крст бод мозаик дома

Ludrop DIY дијамантски вез Класичен јапонски гејша со целосна тркалезна дијамантска сликарство крст бод мозаик дома

DEN 360.00

Стока
Во продавницата

Дамионски сет за сликање, светли бои, сјајни смола дијаманти и висококвалитетно водоотпорно платно, супер лепливо, не-иритирачки мирис, еколошки лепак заснован на вода. Квалитетот е наша предност, но ние сме повеќе поврзани со искуството на клиентите. Кога имате какви било проблеми откако ќе ги поседувате нашите производи, ве молиме известете ги и ние ќе ги решиме за вас. Кога имате какви било проблеми откако ќе ги поседувате нашите производи, ве молиме известете ги и ние ќе ги решиме за вас.Дамионски сет за сликање, светли бои, сјајни смола дијаманти и висококвалитетно водоотпорно платно, супер лепливо, не-иритирачки мирис, еколошки лепак заснован на вода. Ве молиме, не ја повлекувајте транспарентната хартија на сликата еднократно, раскинете ја половина од неа прво за да го заштитите лепилото од губење на вискозен. Ова сликарство со дијамантска уметност не е само совршена декорација на домови, туку и убав подарок за семејството и пријателите. Исто така е одличен начин да го олесните вашиот стрес. Не е завршено. Висењето на wallидот ќе го направи домашниот уметнички. Ние продаваме дијамант од смола, тој е полу-финиран, без вклучување на рамката, ова е DIY дијамантски сликарство. Ова сликарство со дијамантска уметност не е само совршена декорација на домови, туку и убав подарок за семејството и пријателите. Производите се мерат со рака, затоа ве молиме дозволете отстапување од 1-2 см. Исто така е одличен начин да го олесните вашиот стрес.Дадили и деца Сликарството со 5Д дијаманти е убаво дизајнирано, јасно печатено, лесно да се идентификуваат и прочитаат кодот на бојата, лесен за работа, без оглед на полот и возраста, мажите, жените и децата можат да учествуваат во проектот активности, а тоа е лесно да се заврши.Ако сакате да го направите вашиот дом поубав и шарен, дијамантското сликарство може да ви помогне да додадете весела декорација. Квалитетот е наша предност, но ние сме повеќе поврзани со искуството на клиентите. Дијамантскиот уметнички сет за возрасни и деца не е само идеален подарок за роденден, Денот на вineубените, Денот на мајката, Денот на благодарноста, Божиќ, туку и совршена декорација за дневна соба/трпезарија/расадник/Студија/Спална/спална соба/канцеларија конференција Соба, која изгледа многу заслепувачка и привлекува посебно внимание.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи