.

.

New
Ќелав Орел Шема Машки Памучни Влечки Затворени Пети Нелизгачки Куќа Чевли За Затворен &засилувач; Отворено Спална Соба

Ќелав Орел Шема Машки Памучни Влечки Затворени Пети Нелизгачки Куќа Чевли За Затворен &засилувач; Отворено Спална Соба

DEN 2.33

Стока
Во продавницата

100% памук. Произведено во САД Или Увезено. Материјал : Меката памучна обвивка обезбедува максимална удобност и топлина, густиот кадифен ги одржува нозете топли во ладно време и обезбедува целодневна удобност. Специјален Дизајн : горниот дел од оваа влечка е изработен од висококвалитетна ткаенина,а ѓонот е изработен од гума, која е помека, полесна и поеластична. Единствениот е одличен во отпорност на лизгање, и можете да одите на плочки или дрвени подови со доверба без паѓање. Инструкции за перење : Машките памучни влечки може да се мијат или мијат во машина, избегнувајте миење со превисока температура на водата, закачете се да се исуши. Повод : Машките памучни влечки се погодни за дома, канцеларија, одмор, хотелска облека, а може да се носат и при излегување, сите тие се многу удобни избори. Исто така, може да биде совршен подарок за вашето семејство, пријатели. Услуга по продажбата : Ако имате какви било прашања за време на процесот на купување, слободно контактирајте ја нашата услуга за клиенти, нашата услуга за клиенти ќе ви одговори во рок од 24 часа. Машки памучни влечки кои ќе ви помогнат во совршена зима! Едноставен и стилски, со извонредна изработка и генијалност, достапни се различни стилови и големини за избор. Дизајнот подигнат на пета обезбедува одлично амортизирање и поддршка, ја намалува болката при стоење, ги штити стапалата и е специјално дизајниран за вашите стапала да ви помогнат да имате одличен ден.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи