.

.

New
ЖУОМИНЏИЈА Е26 Е27 Светлосен Приклучок За Приклучок За Приклучок, Адаптери За Приклучок За Сијалица За Двор, Гаража, Трем

ЖУОМИНЏИЈА Е26 Е27 Светлосен Приклучок За Приклучок За Приклучок, Адаптери За Приклучок За Сијалица За Двор, Гаража, Трем

DEN 0.33

Стока
Во продавницата

●2 Приклучок/3 Приклучок Универзум● : адаптерот ЗА ПРИКЛУЧОК ЗА СИЈАЛИЦА E26 E27 LED може да го подели вашиот стандарден штекер на 2 поларизиран штекер и 1 приклучок за сијалица, 3 приклучок може да се примени и во 3 приклучок и во 2 приклучок, поширок опсег на апликации. ●Висококвалитетен Адаптер За Приклучок За Сијалица● : излезот На Светлосниот штекер е изработен од висококвалитетен материјал отпорен на пожар, отпорен на висока температура до 200€, опсег на напон на адаптерот за излез На е26/Е27 : 0-125 VAC, моќност : 1250 W; овој адаптер за сијалица не е погоден за употреба на влажни локации .Овој приклучок за приклучок ЗА светло Е американски стандард за да се осигура дека вашиот производ е поддржан од највисоките стандарди за безбедност и перформанси. ●Задоволете Ги Вашите Електрични Потреби● : адаптерот За приклучок за светло го дели вашиот стандарден штекер на 2 поларизиран штекер И 1 сијалица, користете во простор што можеби нема да има штекер каде што ви треба најмногу како во вашата гаража, работилница, подрум, трем,двор, убаво За Ноќта На Вештерките Божиќ Надворешни Светла,безбедносни камери, електрични, домаќинства, Индустриски, машини и други апарати. ●Лесен За Инсталирање : само треба да го исклучите прицврстувачот, да ја извадите постоечката сијалица и да го навртувате адаптерот за приклучок за светло во штекерот за светло,тогаш едноставно ќе добиете 2 дополнителни приклучоци. ●Услуга по Продажбата И Гаранција : Ако имате какви било прашања по добивањето на предметот, ве молиме контактирајте ме навреме за замена или целосно враќање на средствата.Ние ги поддржуваме нашите производи 100% и се надеваме дека нашите клиенти ги сакаат нашите производи исто како и ние!. не. ●Услуга по Продажбата И Гаранција : Ако имате какви било прашања по добивањето на предметот, ве молиме контактирајте ме навреме за замена или целосно враќање на средствата.Ние ги поддржуваме нашите производи 100% и се надеваме дека нашите клиенти ги сакаат нашите производи исто како и ние!.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи