.

.

New
Чекор за дупчење битови метална вежба метална вежба бит титаниум легура спирален жлеб чекор вежба бит 4-12/4-20/4-32mm чекори за сечење алатка за сечење челик

Чекор за дупчење битови метална вежба метална вежба бит титаниум легура спирален жлеб чекор вежба бит 4-12/4-20/4-32mm чекори

DEN 0.67

Стока
Во продавницата

Вежби за чекор брзо и непречено дупчат дупки во челик, алуминиум, дрво, пластика, итн. Тип : Централна вежба. is_Customized : Да. Материјал : челик со голема брзина. Трајно да се задржи новиот сјај долго време.Дија материјали : столаријаТип : Центарски дупки : Држење на дрво : Дрижење на чекори_Кустамизирана : Даматеријал : Стејфункција со голема брзина : Чекор Дрижење 1 : Чекор вежба за вежбање 4 : 4-32 Чекор вежба.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи