.

.

New
Аксиом меморија - SSDEP45HB960 -AX EP450 960 GB цврста состојба на погон - 2,5 внатрешен - SAS

Аксиом меморија - SSDEP45HB960 -AX EP450 960 GB цврста состојба на погон - 2,5 внатрешен - SAS

DEN 8364.96

Стока
Во продавницата

960 GB Enterprise EP450 SSD 2. 960 GB Enterprise EP450 SSD 2,5-инчен Hot-Swap 12 GB/S SAS SAS Type : Capital Capapate Capapation : 960 GB Тип на производи : капацитет за складирање на цврста состојба : 960 GB Производител на производителот Број на дел : SSDEP45 HB960-оска Погон Тип : Фактор на внатрешна форма : 2.5 Погон Тип : Фактор на внатрешна форма : 2.5 Производител : Axiom Memory Solutions Име на производ : EP450 Solid State Drive Brand Name : Axiom Производ серија : EP450 Име на бренд : Axiom Wireless LAN : No Family Family : EP450 Driven Interface : Стандард за интерфејс SAS Drive : 12 GB/S SAS Wireless LAN : Нема интерфејс за погон : Стандард за интерфејс SAS Drive : 12 GB/S SAS.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи