.

.

New
Reibii 48 Широка гаража полици тешка должност 72 ч.

Reibii 48 Широка гаража полици тешка должност 72 ч.

DEN 1743.84

Стока
Во продавницата

【2750 bs капацитет метални гаражни полици за складирање на тешки】】】】】】】】】】】】】】】】】】】】】】】】】】】】】】】】】】】】】】】】】】】】】】】】】】】】】】】】】】】】】】 【Reibii】】】】】】】】】】】】】】 【【【【【【【【】】】. Изработено од висококвалитетен метал, секое цврсто задебелен метал со тешки полици со 5 големи ребра под може да има до 551 фунти, со вкупен капацитет на лежиште од 2750 фунти, што ги прави полиците во индустриска гаража, тешка стабилна и цврста од таблата со дрвени дрва Полиците за складирање и повеќе работи можат да се чуваат. 【Прилагодлива единица за полици за складирање на гаража за да ги задоволите различни потреби】 Можете да ја користите вашата имагинација за да го прилагодите вашиот сопствен простор. Полиците за складирање на гаража со тешки работи се дизајнирани со прилагодливи конектори. Висината на секој слој не е прилагодлива само со движење на пресекот нагоре или надолу за да се исполнат различните висини на потребните различни предмети, туку и таблите можат да се соберат или да се расклопат во неколку различни метални полици. Две хоризонтални лавици може да се користат како работна маса или една вертикална решетка може да се користи за полица за складирање на гаража. 【72 "H x 48" W x 24 "D полица за гаража тешка должност】 Полиците за гаража тешки полици за полиња се погодни за гаража, салата, кујна, магацин, дневна соба, спална соба, подрум, работни места, итн. Единица Тешката должност не само што го проширува вашиот простор за складирање, го прави вашиот дом чист и уреден, е вашиот најдобар избор. 【Лесно собрание во рок од 10 минути】 Тешката метална полици за гаража усвојува посебен дизајн на блокирање за да го направи брзо собрани. За да ви помогнеме. За да ви помогнеме. За да ви помогнеме. За да ви помогнеме. Брзо соберете, ние ви нудиме чекани и пар нараквици. Не се потребни ореви или завртки, можете брзо да ги соберете сите самостојни цврсти полици за Storage само во рок од 10 минути. 【Најдобар подарок и гаранција】 Не мора да мора Загрижете се за гребнатини на подот, полицата за складирање на метална гаража е совршен избор за давање подароци или домаќинки. Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нашата услуга за клиенти.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи