.

.

New
Aremod 120pcs нокти уметност во боја табела е приказ јасно лажно лажно пракса за нокти Совети за стапчиња Спирален приказ полица за нокти Алатка за салони Полски гел

Aremod 120pcs нокти уметност во боја табела е приказ јасно лажно лажно пракса за нокти Совети за стапчиња Спирален приказ полица

DEN 143.84

Стока
Во продавницата

【Материјал за квалитет на врвен квалитет】 Овој стапчиња за прикажување на ноктите се изработени од висококвалитетен акрилен материјал, мазен, издржлив без да се раздвојува или да се врти за долго време. 【Лесно за склопување】 Лажниот штанд за прикажување на ноктите дизајнирани со спирален вентилатор, што е исклучително и поинтуитивно за да се покаже бојата на лак за нокти. Со завртка за монтирање и орев, не треба да се грижите за спуштање. Лесно и погодно е да се користи бидејќи е одвојлив, преносен за извршување. 【Широко примена】 Овој стап за приказ на уметноста на ноктите е најдобар за професионални материјали за салони за нокти, приказ на примерок од нокти, работа за украсување на уметност за нокти. Со завртка за монтирање, без грижа за испуштање. материјал : акрилик. 【Широко примена】 Овој стап за приказ на уметноста на ноктите е најдобар за професионални материјали за салони за нокти, приказ на примерок од нокти, работа за украсување на уметност за нокти. Транспарентна и сјајна површина на овие примероци на боја на ноктите обезбедуваат квалитет на оригиналната боја, што може полесно да добиете точни бои и добро да ја прикажете вистинската боја на полирање. Alt Совети за уметност на ноктите Displateир е приказ на бојата со 120 парчиња. Исто така погоден за почетник што се користи како табла за навивачи или вежбање дома.

Карактеристики на производот

--Type:
Nail Art Practice Stand
Свеж

Поврзани производи