.

.

New
Citrix.com Citrix EW3B0000710 Компатибилен SFP+ модул - 10GBase -SR - 10GBE Мултимод влакна MMF Optic Transceiver - 10Ge Gigabit Ethernet SFP+ - LC 300M - 850NM - DDM

Citrix.com Citrix EW3B0000710 Компатибилен SFP+ модул - 10GBase -SR - 10GBE Мултимод влакна MMF Optic Transceiver - 10Ge Gigabit

DEN 0.33

Стока
Во продавницата

100% Citrix компатибилен : Ги исполнува стандардите за MSA и е дизајниран, програмиран и тестиран за да се изврши идентично со модулот за предавател Citrix EW3 B0000710. Life Time : Овој Citrix EW3 B0000710 Компатибилен SFP+ модул е ​​поддржан со цел живот од Startech. Изведба на модулот SFP Fiber : MAX Стапка на пренесување на податоци : 10. 31 Gbps бранова должина : 850nm Тип : Мулти режим Врска Тип : LC Максимално пренесување Растојание : 300 m (984 стапки) Потрошувачка на енергија :

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи