.

.

New
Nizyh КОМПЈУТЕР USB Микрофон Светлина Емитуваат Флексибилни Слободен Диск HD Звук Картичка Намалување На Бучавата Микрофон

Nizyh КОМПЈУТЕР USB Микрофон Светлина Емитуваат Флексибилни Слободен Диск HD Звук Картичка Намалување На Бучавата Микрофон

DEN 2.67

Стока
Во продавницата

Висококвалитетно Јадро На Микрофонот : јадро на микрофонот за намалување На Бучавата, прецизно позиционирање на полето за звук, пренос без загуби. 360° Сенасочен Пикап : Вграден во 360° сенасочно матрично низа микрофонско јадро, чувствителност до -58 ° 2db, нема потреба да се затвораат до микрофонот, вашиот низок глас исто така може да се пренесе јасно. Прилагодлив Агол : дизајн На црево Од Метално гуска, можете да го прилагодите чувството на агол според вашите потреби за да постигнете подобар ефект на подигање на звукот. Шарени РГБ Светлина За Дишење : тоа носи кул визуелен ефект. Прекинувач со еден клуч : независен прекинувач е дизајниран на основата, можете да се вклучувате и исклучувате по желба, поудобно за употреба.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи