.

.

New
Жолта Куче Дизајн Бургундија Ленти Римски Стил Х Куче Темперамент Се Вклопува Градите на 8 до 14, Х-Мали/3/8

Жолта Куче Дизајн Бургундија Ленти Римски Стил Х Куче Темперамент Се Вклопува Градите на 8 до 14, Х-Мали/3/8

DEN 1.00

Стока
Во продавницата

НАПРАВЕНИ ЗА АКТИВНИ КУЧИЊА-100% мазни и не налепница, налепница или друга површна апликација. КУПЕТЕ ГО КОМПЛЕТОТ - Сите Јаки За Кучиња Со Жолт Дизајн На Кучиња се достапни во соодветни каишки, ремени, спојки, Тренери За Нокшир За Ѕвончиња За Кучиња, а понекогаш дури и приврзоци за клучеви!. Ова е Бургундски Ленти Римски Стил "Х" Куче Темперамент - Големина Х-Мали - 3/8 Инчи Широк И одговара На Обемот на Градите од 8 до 14 инчи Од Жолто Куче Дизајн, римски, Или "Х", темперамент е совршен за кучиња со вратови кои се поголеми од главата или кучињата што влечат. Направено токму овде во САД и обезбедува поголема контрола без ефект на гушење. ГОЛЕМИНА : овој ремен за кучиња користи брзо затворање на затворачот, исто така наречено затворач за странично ослободување. Големината е дадена како опсег на ширина на градите. Измерете го вашето куче околу најширокиот дел од градите, обично веднаш зад предните нозе. Ако купувате дизајнерски, достапни додатоци за кучиња, тогаш не гледајте понатаму. Овие издржливи. нема нишки за кршење или кршење, нема проблем да одите во миење и нема стрес да ги натерате или исклучите вашите кучиња.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи