.

.

New
Моќ Стоп Кое5333 Автоспецијалност Задна Замена Комплет Сопирачка-ОЕ Кочница Ротори &засилувач; Керамички Сопирачки Влошки

Моќ Стоп Кое5333 Автоспецијалност Задна Замена Комплет Сопирачка-ОЕ Кочница Ротори &засилувач; Керамички Сопирачки Влошки

DEN 516.80

Стока
Во продавницата

Компонентите се дизајнирани да одговараат на перформансите на ОЕ на вашите сопирачки. З17 Еволуција Чиста керамичка формула За Возење ги одржува вашите тркала без прашина. Тестирани влошки за сопирачките за да се обезбеди сопирање без бучава. Роторите користат одлеаноци Г3000 и се 100% мелница избалансирана за перформансите и безбедноста на акциите. Го вклучува целиот хардвер неопходен за целосна инсталација. Комплетите за сопирачки за замена на ОЕ вклучуваат комплетен сет На Автоспецијални ротори НА Сопирачките ЗА Замена НА ОЕ и керамички влошки за Еволуција со високи перформанси. Ако ви треба брзо, лесно и достапно решение за подобро сопирање, тогаш ви треба Автоспецијалност Ое Замена 1-Клик Комплет За Сопирање.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи