.

.

New
Холивудски Модни Тајни Влошки За Отстранување Шминка Од Микрофибер, Тестирани Дерматолози, Перат, Еднократно Влошки за Чистење На Лицето-2 издувања во 1 пакет

Холивудски Модни Тајни Влошки За Отстранување Шминка Од Микрофибер, Тестирани Дерматолози, Перат, Еднократно Влошки за Чистење

DEN 207.84

Стока
Во продавницата

Не е потребно чистење, само додадете вода. Се-Во-Едно Длабоки Влошки За Чистење На Лицето На Кожата : Ослободете ја кожата од нечистотија, масло и траги од шминка што предизвикуваат појава! Холивудски Модни Тајни Влошките За Отстранување Шминка Од Микрофибер нежно ќе ги извлечат дури и најтешките производи за убавина од вашето лице-Не е потребно чистење на лицето!. Ја хидрира и Навлажнува Кожата : овие меки влошки за отстранување шминка од микрофибер ја чистат вашата кожа длабоко додека ја одржуваат кожата хидрирана. Нежно ги отстранува нечистотиите и нечистотиите - нема потреба од грубо чистење на лицето што ја суши и оштетува кожата!. Тестирани Дерматолози : Не можете да погрешите Со Влошките за Отстранување Шминка Од Микрофибер! Овие чистење на лицето не содржат груби хемикалии, парфеми или бои. Меко и нема да ви го изгори ниту ќе ви го боцне лицето! Совршен за чувствителна кожа. Издувајте ја дневната шминка и одржувајте ја кожата чиста и освежена!. Влошки За Отстранување Шминка што може да се перат и Повеќекратно : Заменете илјадници марамчиња за еднократна употреба за шминка, влошки и памучни топчиња за еднократна употреба! Овие 2 пакувања на микрофибер за чистење на лицето се рачно или машински перат и целосно еднократно до 200 пати. Само измијте, исушете и повторно користете. Толку лесно!. Од Вашиот Моден Фикс-ит Експерт : Холивудските Модни Тајни продолжуваат да обезбедуваат иновативни производи за да се одржувате заедно како вашите омилени холивудски ѕвезди со стилист тајно оружје! Производите се дизајнирани да им помогнат на жените да ја почувствуваат својата најголема доверба насекаде, во секое време!. Отстранувачите на шминка од микрофибер нежно ја извлекуваат дури и најтешката за отстранување на шминката за лице и очи при лизгање!.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи