.

.

New
Граман Тој е знак за знак за знак за калај за врата од врата, велигденска врата, знак гроздобер метален калај знак Велигденски религиозен знак за wallидни влезни врат?

Граман Тој е знак за знак за знак за калај за врата од врата, велигденска врата, знак гроздобер метален калај знак Велигденски

DEN 1.00

Стока
Во продавницата

Материјал : Направено од калај/метално железо, еколошки и рециклирано. Меркаат приближно 8 инчи x 12 инчи. (20 см x 30 см). Вертикално или хоризонтално. Лесно е да се обеси : Овој лесен метален калај знак доаѓа со претходно дупчат дупки за да се направи прикажување на ветре. Рабовите на секој знак за калај се валани и се мешаат за безбедно ракување. Класичен декор : Овие знаци на лименки се забавна и привлечна декорација за вашиот дом, канцеларија, бар, ресторан, дом, кафе, трпезарија, билијард куќа, хотел, клупски wallид декорација, човечка пештера или гаража. Создавање договорна, но модерна атмосфера. Висок квалитет : Нашите лимени знаци се направени од висококвалитетен метален калај и се изградени за да трае. Водано, не-сјај, чиста едноставна и боја.-креативен, договор, модерен дизајн. Загарантирано е вашето задоволство : Ние нудиме квалитетна услуга за враќање и враќање во продажба. Ако имате прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас навреме и ние ќе одговориме на нив што е можно поскоро. Зошто ви требаат знаци на калај? Калајните знаци се токму она што му треба на домот или канцеларијата за допир на забава и носталгија. Класичните знаци на калај се атрактивен и забавен додаток за секој дом или канцеларија. Не само нешто со кујната вредност, знаците на лименки имаат еден вид уметничка убавина што додава харизма и карактер на местото каде што се прикажани. Иако не е уметност во традиционална, класична смисла, овие метални знаци се олицетворение на американската поп-уметност-убавината, носталгијата, страста на уметникот-тие се навистина американски класици. Карактеристики ➤ Изработено метал со тежок мерач. Dripleид-дупчат 4 дупки за лесно бесење. Mearues Месници 8 W x 12h инчи. ➤ Водано, не-сјај, чиста едноставна и боја .- Креативен, договор, модерен дизајн. ➤ Честитки мали дупчат дупки во секој агол на оваа слика, може да се монтираат на wallидот со нокти на 4 ➤ Корнери или двострана лента или Blu-Tack. ➤ Може да се стави во Меса или да се обеси на идот. ➤ Ова декоративно сликарство со знак за калај се произведува со свиткани рабови за безбедност и стабилност. - Погоден е за многу места, како што се бар, кафе, трпезарија, билијард куќа, хотел, декорација на клупски wallидови, создавање договорена, но модерна атмосфера. Sears Металните слики се чини дека имаат ефект на 'рѓа, тој е отпечатен, а не навистина' рѓосан. ➤ Note : Ова е објава изработена од материјал за лимчиња, некои слики се чини дека имаат ефект на 'рѓа, тој е отпечатен, а не навистина' рѓосан. Поради светлината, бојата може да се покаже малку поразлично.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи