.

.

New
SSDXY тенка капа за бенеи за жени Худ плетен куп капа хип-хоп мека акрилна капаче за истегнување на ветерници за глава на глава унисекс

SSDXY тенка капа за бенеи за жени Худ плетен куп капа хип-хоп мека акрилна капаче за истегнување на ветерници за глава на глава

DEN 1.33

Стока
Во продавницата

Идеален стилски додаток за да се совпадне со обична облека. Идеален стилски додаток за да се совпадне со обична облека. Ние ќе се потрудиме да го исполниме вашето барање и да го решиме вашиот проблем брзо и ефикасно!. Одете на вашите нарачки за да започнете со враќање. Ние ќе се потрудиме да го исполниме вашето барање и да го решиме вашиот проблем брзо и ефикасно!. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Ве молиме, контактирајте не прво ако има какви било прашања. ♛ Оваа висококвалитетна капа на Beanie е дише, лесен, мек, пријателски за кожата, пот-апсорбирана, микро-еластична истегнување, влага. Овој трендовски и моден хемо -капи ќе биде вашиот омилен избор за пристапување.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи