.

.

New
SMLJLQ 5PCS четки за шминка Поставете жени со шминка за лице козметичка убавина за очила за очила за руменило алатки за руменило за руменило

SMLJLQ 5PCS четки за шминка Поставете жени со шминка за лице козметичка убавина за очила за очила за руменило алатки за руменило

DEN 2725.60

Стока
Во продавницата

Рачки материјал : пластика. Ефективност : буквар пред шминка, лесна и лесна за носење. Се користи за шминка на веѓи, трепки, очи и образи. Не е лесно да се гребе кожата, лесен за лепење во прав. Исполнете ги сите дневни основни барања за шминка. Рачки материјал : пластика. Ефективност : буквар пред шминка, лесна и лесна за носење. Се користи за шминка на веѓи, трепки, очи и образи. Не е лесно да се гребе кожата, лесен за лепење во прав. Исполнете ги сите дневни основни барања за шминка. Материјал за четка : Nylonquantity : 5 компјутери/материјал за сетандл : Пластична ефикасност : буквар пред шминка, лесна и лесна за носење. Користена за шминка на веѓи, трепки, очи и образи. Основни барања за шминка. Пакуван вклучен : 5 парчиња/сет на четки за шминка : Поради разликите помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Поради рачно мерење.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи