.

.

New
Соблекувална XZGDEN, удобна соблекувална, привремена соблекувална, просторија за партиција за приватност на отворено, за продавница за облека/трговски центар/канцел?

Соблекувална XZGDEN, удобна соблекувална, привремена соблекувална, просторија за партиција за приватност на отворено, за продавница

DEN 3.00

Стока
Во продавницата

Ова е мобилна просторија за фитинг. Исклучено за разни околини, продавници за облека, отворено и домови. Идеал за заеднички куќи и места за малопродажба. Нема да заземам многу простор. Лесна инсталација за мажи и жени, мулти-бои дизајн, 360 степени без мртви краеви, отстранливо складирање кога не се во употреба. Направено од еколошки бои и дебели материјали за цевки, силни, стабилни и издржливи, површината е еколошка боја што не 'рѓа, и златната полица. Цврста поддршка, тестирана од работна сила, целата просторија за фитинг е стабилна, не се тресе и носи 70 кг. Висококвалитетна ткаенина, густа ткаенина, одличен ефект на засенчување, завеси со лизгачки копчиња, долгорочно влечење нема да ја оштети ткаенината. Ова е мобилна просторија за фитинг. Исклучено за разни околини, продавници за облека, отворено и домови. Идеал за заеднички куќи и места за малопродажба. Нема да заземам многу простор. Лесна инсталација за мажи и жени, мулти-бои дизајн, 360 степени без мртви краеви, отстранливо складирање кога не се во употреба. Направено од еколошки бои и дебели материјали за цевки, силни, стабилни и издржливи, површината е еколошка боја што не 'рѓа, и златната полица. Цврста поддршка, тестирана од работна сила, целата просторија за фитинг е стабилна, не се тресе и носи 70 кг. Висококвалитетна ткаенина, густа ткаенина, одличен ефект на засенчување, завеси со лизгачки копчиња, долгорочно влечење нема да ја оштети ткаенината. ???????????? -Иронска лизгачка тока, отпорна на абење и отпорна на абење.-Врвната завеса е изработена од предиво, а целокупната просторија за фитинг има добра светлина. -Големина на продукцијата : 100cm*85cm*200cm, 100cm*100cm*200cm-боја опции : сина боја на пиакок, б-темно сина боја, Ц темно сива боја, Д светло сива, е темно зелена, f црна, g портокалова, H светло жолта , I Light Purple, J Pink, K Cafe ◆ Белешка : -сите димензии се мерат рачно, со грешка од 1-3 cm. Ве молиме, упатете се на вистинскиот производ. различно од вистинскиот производ. Ве молиме, повикајте се на вистинскиот производ. ◆ Услуга по продажбата : -Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. ??????????????? Повратна информација за клиентите на нашите производи : Одлична промена на штанд за фото-чевли, просторија за промена на базенот! Цврста ткаенина што не можете да ја видите! Супер здрав и добро вграден убав квалитет!.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи